MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS Zaborze - Gwarek Zabrze
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 265
ogółem: 1 154 192

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-15 MKS Zaborze Zabrze 2:0 Carbo Gliwice relacja ›
2014-08-16 MOSiR Stal Zabrze 0:2 Ruch Kozłów zobacz ›
2014-08-16 Gwiazda Chudów 0:3 Gwarek Zabrze zobacz ›
2014-08-16 Zryw Radonia 1:0 Orły Bojszów zobacz ›
2014-08-16 Tęcza Wielowieś 1:3 Drama Kamieniec zobacz ›
2014-08-16 Sokół Łany Wielkie 3:2 Społem Zabrze zobacz ›
2014-08-16 Naprzód Żernica 2:1 Walka Zabrze zobacz ›
2014-08-16 Młodość Rudno 2:1 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
Ruch Kozłów 0:1 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
Społem Zabrze 1:1 Naprzód Żernica zobacz ›
Drama Kamieniec 1:3 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
Orły Bojszów 6:0 Tęcza Wielowieś zobacz ›
Carbo Gliwice 2:6 Zryw Radonia zobacz ›
MOSiR Stal Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów zobacz ›
Walka Zabrze 5:1 Młodość Rudno zobacz ›
2014-08-20 Gwarek Zabrze 1:1 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
Gwiazda Chudów 3:1 Ruch Kozłów zobacz ›
Zryw Radonia 2:4 Gwarek Zabrze zobacz ›
Tęcza Wielowieś 1:4 Carbo Gliwice zobacz ›
Sokół Łany Wielkie 5:3 Orły Bojszów zobacz ›
Naprzód Żernica 0:0 Drama Kamieniec zobacz ›
Młodość Rudno 2:1 Społem Zabrze zobacz ›
Jedność 32 II Przyszowice 5:1 Walka Zabrze zobacz ›
2014-08-23 MKS Zaborze Zabrze 3:2 MOSiR Stal Zabrze relacja ›
Ruch Kozłów 1:1 Walka Zabrze zobacz ›
Społem Zabrze 0:3 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
Orły Bojszów 1:1 Naprzód Żernica zobacz ›
Carbo Gliwice 2:3 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
Gwarek Zabrze 4:2 Tęcza Wielowieś zobacz ›
MOSiR Stal Zabrze 1:3 Zryw Radonia zobacz ›
2014-08-30 Gwiazda Chudów 2:1 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
2014-09-17 Młodość Rudno 1:0 Drama Kamieniec zobacz ›
Zryw Radonia 0:5 Gwiazda Chudów zobacz ›
Tęcza Wielowieś 1:3 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
Sokół Łany Wielkie 1:2 Gwarek Zabrze zobacz ›
Naprzód Żernica 2:2 Carbo Gliwice zobacz ›
Młodość Rudno Orły Bojszów 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 1:1 Drama Kamieniec zobacz ›
Walka Zabrze 1:0 Społem Zabrze zobacz ›
2014-09-03 MKS Zaborze Zabrze 1:0 Ruch Kozłów relacja ›
Ruch Kozłów 0:1 Społem Zabrze zobacz ›
Drama Kamieniec 2:1 Walka Zabrze zobacz ›
Orły Bojszów 5:4 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
Carbo Gliwice 2:1 Młodość Rudno zobacz ›
Gwarek Zabrze 5:0 Naprzód Żernica zobacz ›
MOSiR Stal Zabrze 2:1 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
Gwiazda Chudów 1:0 Tęcza Wielowieś zobacz ›
2014-09-06 MKS Zaborze Zabrze 0:1 Zryw Radonia relacja ›
Zryw Radonia 1:0 Ruch Kozłów zobacz ›
Sokół Łany Wielkie 2:3 Gwiazda Chudów zobacz ›
Naprzód Żernica 3:0 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
Młodość Rudno 2:0 Gwarek Zabrze zobacz ›
Jedność 32 II Przyszowice 2:2 Carbo Gliwice zobacz ›
Walka Zabrze 4:1 Orły Bojszów zobacz ›
Społem Zabrze 3:3 Drama Kamieniec zobacz ›
2014-09-14 Tęcza Wielowieś 0:1 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
Ruch Kozłów 3:1 Drama Kamieniec zobacz ›
Zryw Radonia 0:0 Tęcza Wielowieś zobacz ›
Orły Bojszów 2:3 Społem Zabrze zobacz ›
Carbo Gliwice 1:0 Walka Zabrze zobacz ›
Gwarek Zabrze 7:0 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
Gwiazda Chudów 3:0 Naprzód Żernica zobacz ›
MOSiR Stal Zabrze 4:1 Młodość Rudno zobacz ›
2014-09-20 MKS Zaborze Zabrze 2:0 Sokół Łany Wielkie relacja ›
Sokół Łany Wielkie 5:2 Zryw Radonia zobacz ›
Młodość Rudno 3:0 Gwiazda Chudów zobacz ›
Jedność 32 II Przyszowice 2:0 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
Walka Zabrze 1:6 Gwarek Zabrze zobacz ›
Społem Zabrze 1:3 Carbo Gliwice zobacz ›
Drama Kamieniec 1:2 Orły Bojszów zobacz ›
Tęcza Wielowieś 0:2 Ruch Kozłów zobacz ›
2014-09-27 Naprzód Żernica 1:3 MKS Zaborze Zabrze zobacz ›
10  Ruch Kozłów 2:1 Orły Bojszów zobacz ›
10  Carbo Gliwice 3:3 Drama Kamieniec zobacz ›
10  MOSiR Stal Zabrze 3:0 Walka Zabrze zobacz ›
10  Gwiazda Chudów 4:0 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
10  Zryw Radonia 6:1 Naprzód Żernica zobacz ›
10  Tęcza Wielowieś 1:2 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
10  Gwarek Zabrze 4:1 Społem Zabrze zobacz ›
10  2014-10-04 MKS Zaborze Zabrze 2:1 Młodość Rudno relacja ›
11  Sokół Łany Wielkie 1:0 Ruch Kozłów zobacz ›
11  Naprzód Żernica 4:1 Tęcza Wielowieś zobacz ›
11  Młodość Rudno 0:3 Zryw Radonia zobacz ›
11  Walka Zabrze 2:2 Gwiazda Chudów zobacz ›
11  Społem Zabrze 1:1 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
11  Drama Kamieniec 3:3 Gwarek Zabrze zobacz ›
11  Orły Bojszów 4:1 Carbo Gliwice zobacz ›
11  2014-10-11 Jedność 32 II Przyszowice 3:3 MKS Zaborze Zabrze zobacz ›
12  Ruch Kozłów 2:3 Carbo Gliwice zobacz ›
12  Gwarek Zabrze 1:1 Orły Bojszów zobacz ›
12  MOSiR Stal Zabrze 3:2 Drama Kamieniec zobacz ›
12  Gwiazda Chudów 2:2 Społem Zabrze zobacz ›
12  Zryw Radonia 4:2 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
12  Tęcza Wielowieś 2:2 Młodość Rudno zobacz ›
12  Sokół Łany Wielkie 0:2 Naprzód Żernica zobacz ›
12  2014-10-18 MKS Zaborze Zabrze 4:1 Walka Zabrze relacja ›
13  Naprzód Żernica 3:3 Ruch Kozłów zobacz ›
13  Młodość Rudno 1:1 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
13  Jedność 32 II Przyszowice 5:1 Tęcza Wielowieś zobacz ›
13  Walka Zabrze 1:0 Zryw Radonia zobacz ›
13  Drama Kamieniec 3:0 Gwiazda Chudów zobacz ›
13  Orły Bojszów 1:1 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
13  Carbo Gliwice 1:1 Gwarek Zabrze zobacz ›
13  2014-10-26 Społem Zabrze 0:0 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
14  Ruch Kozłów 2:3 Gwarek Zabrze zobacz ›
14  MOSiR Stal Zabrze 0:1 Carbo Gliwice zobacz ›
14  Gwiazda Chudów 2:5 Orły Bojszów zobacz ›
14  Zryw Radonia 4:1 Społem Zabrze zobacz ›
14  Tęcza Wielowieś 0:1 Walka Zabrze zobacz ›
14  Sokół Łany Wielkie 1:0 Jedność 32 II Przyszowice zobacz ›
14  Naprzód Żernica 0:1 Młodość Rudno zobacz ›
14  2014-11-02 MKS Zaborze Zabrze 5:2 Drama Kamieniec relacja ›
15  Młodość Rudno 3:0 Ruch Kozłów zobacz ›
15  Jedność 32 II Przyszowice 2:1 Naprzód Żernica zobacz ›
15  Walka Zabrze 1:5 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
15  Społem Zabrze 3:2 Tęcza Wielowieś zobacz ›
15  Drama Kamieniec 2:2 Zryw Radonia zobacz ›
15  Carbo Gliwice 1:3 Gwiazda Chudów zobacz ›
15  Gwarek Zabrze 2:1 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
15  2014-11-08 Orły Bojszów 1:1 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
16  2014-11-15 Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze relacja ›
16  2014-11-15 Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze zobacz ›
16  2014-11-15 Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów zobacz ›
16  2014-11-15 Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia zobacz ›
16  2014-11-15 Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś zobacz ›
16  2014-11-15 Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
16  2014-11-15 Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica zobacz ›
16  2014-11-15 Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno zobacz ›
17  Jedność 32 II Przyszowice Ruch Kozłów 17:00
17  Naprzód Żernica Społem Zabrze 17:00
17  Sokół Łany Wielkie Drama Kamieniec 17:00
17  Tęcza Wielowieś Orły Bojszów 17:00
17  Zryw Radonia Carbo Gliwice 17:00
17  Gwiazda Chudów MOSiR Stal Zabrze 17:00
17  Młodość Rudno Walka Zabrze 17:00
17  2015-03-01 MKS Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 15:00
18  MOSiR Stal Zabrze MKS Zaborze Zabrze 15:30
18  Ruch Kozłów Gwiazda Chudów 17:00
18  Gwarek Zabrze Zryw Radonia 17:00
18  Carbo Gliwice Tęcza Wielowieś 17:00
18  Orły Bojszów Sokół Łany Wielkie 17:00
18  Drama Kamieniec Naprzód Żernica 17:00
18  Społem Zabrze Młodość Rudno 17:00
18  Walka Zabrze Jedność 32 II Przyszowice 17:00
19  Walka Zabrze Ruch Kozłów 17:00
19  Jedność 32 II Przyszowice Społem Zabrze 17:00
19  Drama Kamieniec Młodość Rudno 17:00
19  Naprzód Żernica Orły Bojszów 17:00
19  Sokół Łany Wielkie Carbo Gliwice 17:00
19  Tęcza Wielowieś Gwarek Zabrze 17:00
19  Zryw Radonia MOSiR Stal Zabrze 17:00
19  MKS Zaborze Zabrze Gwiazda Chudów 17:00
20  Ruch Kozłów MKS Zaborze Zabrze 17:00
20  Gwiazda Chudów Zryw Radonia 17:00
20  MOSiR Stal Zabrze Tęcza Wielowieś 17:00
20  Gwarek Zabrze Sokół Łany Wielkie 17:00
20  Carbo Gliwice Naprzód Żernica 17:00
20  Orły Bojszów Młodość Rudno 17:00
20  Drama Kamieniec Jedność 32 II Przyszowice 17:00
20  Społem Zabrze Walka Zabrze 17:00
21  Zryw Radonia MKS Zaborze Zabrze 17:00
21  Społem Zabrze Ruch Kozłów 17:00
21  Walka Zabrze Drama Kamieniec 17:00
21  Jedność 32 II Przyszowice Orły Bojszów 17:00
21  Młodość Rudno Carbo Gliwice 17:00
21  Naprzód Żernica Gwarek Zabrze 17:00
21  Sokół Łany Wielkie MOSiR Stal Zabrze 17:00
21  Tęcza Wielowieś Gwiazda Chudów 17:00
22  MKS Zaborze Zabrze Tęcza Wielowieś 17:00
22  Ruch Kozłów Zryw Radonia 17:00
22  Gwiazda Chudów Sokół Łany Wielkie 17:00
22  MOSiR Stal Zabrze Naprzód Żernica 17:00
22  Gwarek Zabrze Młodość Rudno 17:00
22  Carbo Gliwice Jedność 32 II Przyszowice 17:00
22  Orły Bojszów Walka Zabrze 17:00
22  Drama Kamieniec Społem Zabrze 17:00
23  Sokół Łany Wielkie MKS Zaborze Zabrze 16:00
23  Drama Kamieniec Ruch Kozłów 17:00
23  Tęcza Wielowieś Zryw Radonia 17:00
23  Społem Zabrze Orły Bojszów 17:00
23  Walka Zabrze Carbo Gliwice 17:00
23  Jedność 32 II Przyszowice Gwarek Zabrze 17:00
23  Naprzód Żernica Gwiazda Chudów 17:00
23  Młodość Rudno MOSiR Stal Zabrze 17:00
24  MKS Zaborze Zabrze Naprzód Żernica 16:00
24  Zryw Radonia Sokół Łany Wielkie 17:00
24  Gwiazda Chudów Młodość Rudno 17:00
24  MOSiR Stal Zabrze Jedność 32 II Przyszowice 17:00
24  Gwarek Zabrze Walka Zabrze 17:00
24  Carbo Gliwice Społem Zabrze 17:00
24  Orły Bojszów Drama Kamieniec 17:00
24  Ruch Kozłów Tęcza Wielowieś 17:00
25  Młodość Rudno MKS Zaborze Zabrze 11:00
25  Orły Bojszów Ruch Kozłów 17:00
25  Drama Kamieniec Carbo Gliwice 17:00
25  Walka Zabrze MOSiR Stal Zabrze 17:00
25  Jedność 32 II Przyszowice Gwiazda Chudów 17:00
25  Naprzód Żernica Zryw Radonia 17:00
25  Sokół Łany Wielkie Tęcza Wielowieś 17:00
25  Społem Zabrze Gwarek Zabrze 17:00
26  MKS Zaborze Zabrze Jedność 32 II Przyszowice 15:30
26  Ruch Kozłów Sokół Łany Wielkie 17:00
26  Tęcza Wielowieś Naprzód Żernica 17:00
26  Zryw Radonia Młodość Rudno 17:00
26  Gwiazda Chudów Walka Zabrze 17:00
26  MOSiR Stal Zabrze Społem Zabrze 17:00
26  Gwarek Zabrze Drama Kamieniec 17:00
26  Carbo Gliwice Orły Bojszów 17:00
27  Walka Zabrze MKS Zaborze Zabrze 15:00
27  Carbo Gliwice Ruch Kozłów 17:00
27  Orły Bojszów Gwarek Zabrze 17:00
27  Drama Kamieniec MOSiR Stal Zabrze 17:00
27  Społem Zabrze Gwiazda Chudów 17:00
27  Jedność 32 II Przyszowice Zryw Radonia 17:00
27  Młodość Rudno Tęcza Wielowieś 17:00
27  Naprzód Żernica Sokół Łany Wielkie 17:00
28  MKS Zaborze Zabrze Społem Zabrze 14:00
28  Ruch Kozłów Naprzód Żernica 17:00
28  Sokół Łany Wielkie Młodość Rudno 17:00
28  Tęcza Wielowieś Jedność 32 II Przyszowice 17:00
28  Zryw Radonia Walka Zabrze 17:00
28  Gwiazda Chudów Drama Kamieniec 17:00
28  MOSiR Stal Zabrze Orły Bojszów 17:00
28  Gwarek Zabrze Carbo Gliwice 17:00
29  Drama Kamieniec MKS Zaborze Zabrze 13:30
29  Gwarek Zabrze Ruch Kozłów 17:00
29  Carbo Gliwice MOSiR Stal Zabrze 17:00
29  Orły Bojszów Gwiazda Chudów 17:00
29  Społem Zabrze Zryw Radonia 17:00
29  Walka Zabrze Tęcza Wielowieś 17:00
29  Jedność 32 II Przyszowice Sokół Łany Wielkie 17:00
29  Młodość Rudno Naprzód Żernica 17:00
30  MKS Zaborze Zabrze Orły Bojszów 13:30
30  Ruch Kozłów Młodość Rudno 17:00
30  Naprzód Żernica Jedność 32 II Przyszowice 17:00
30  Sokół Łany Wielkie Walka Zabrze 17:00
30  Tęcza Wielowieś Społem Zabrze 17:00
30  Zryw Radonia Drama Kamieniec 17:00
30  Gwiazda Chudów Carbo Gliwice 17:00
30  MOSiR Stal Zabrze Gwarek Zabrze 17:00

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze