MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze 2 - 3

Rezerwowi: Rachuba, Jankowski D., Lasota M.,

• Komentarzy [21]
  • czytano: [1430]

autor: ~mks 2011-06-18 08:14:12

avatar a ja wam powiem ze wygramy ten mecz! od zawsze z gwarkiem toczylismy wojne i zawsze na ten mecz bylismy najbardziej zmobilizowani i dawalismy z siebie 100% i dzisiaj tez tak bedzie. mysle ze bedzie 1;0 dla mks:) pozdro chlopaki i powodzenia.

autor: ~:) 2011-06-18 17:55:51

avatar Do przerwy 0-0

autor: ~anonim 2011-06-18 19:08:24

avatar 3-2 w dupsko

autor: WYSMIEWCA 2011-06-18 19:20:42

Profil WYSMIEWCA w Futbolowo Powiedzcie sobie szczerze, podziekujcie bramkarzowi, bo z 0-2 na 2-2 było pieknie i widac bylo ze chcieliscie wygrac, ale takie kiksy co robil bramkarz to GŁOWA MAŁA

autor: ~1981 2011-06-18 19:44:38

avatar bylem na meczu i powiem tak lepsze wrazenie od poczatku prezentowal Gwarek nie wiem jak sie skonczylo bo wyszedlem przy 2-2. pozdro

autor: Dulimox 2011-06-18 21:47:07

Profil Dulimox w Futbolowo Niestety nie udało się wygrać ale zawodnicy potrafili odpowiedzieć 2 razy po stracie bramki!!

autor: ~anonim, 2011-06-18 22:07:10

avatar Nic po reszcie, która się starała. Bramkarz wasz rozegrał mecz życia!. Dwie bramki dzięki niemu... więc nawet wasze starania o wygraną poszły się za przeproszeniem "jebać". I tak lepsze wrażenie sprawiał Gwarek i jemu bardziej zależało na utrzymaniu niż wam, a to szkoda. Trochę pokory w A Klasie i powrót do Okręgówki i może wtedy będzie lepiej.

autor: ~Dextrr 2011-06-18 23:13:36

avatar W pierwszej połowie oddaliście 0 [słownie zero!] strzałów i to nie tylko na bramkę ale i niecelnych, krótko mówiąc przeszliście obok pierwszej połowy tak jakbyście mieli utrzymanie zapewnione. Druga połowa, lepiej, aczkolwiek prócz bramek, akcji brak, lecz w futbolu nie liczą się akcje, a bramki. Wielki szacunek dla Was, że z 0-2 zdołaliście się podnieść na 2-2. Troszkę słabszy występ M.Zadonia..

autor: ~Dextrr 2011-06-18 23:14:45

avatar ..ale takie mecze też muszą się zdarzać, oby jak najmniej. Akcja meczu, przy bramce na 1-2 bodajże zawodnik MKS wbiegł z lewej strony minął na szybkości w polu karnych obrońce i dograł do 17tki. Druga bramka wydawało mi się że zdobył ją, Pyryt. A jeśli to on, nie trzeba nic więcej pisać. W ostatnich meczach przechodził sam siebie jeśli chodzi o bramki. Bramkarz, hm, dokładność podań jakieś 3%?..

autor: ~Dextrr 2011-06-18 23:15:48

avatar .. chociaż nie wiem czy i to nie za dużo, nie mówiąc o nie łapanych piłkach, kiksach, wypuszczaniu z rąk i TRZECIEJ bramce. Łatwo jest obwiniać przegranych lecz jasno trzeba sobie powiedzieć, że dziś obrona nie czuła się pewnie mając za sobą tak niedysponowanego golkeepera. W drużynie Gwarka, b. duży plus dla zawodnika z nr 5, który wchodził w obronę MKS jak w "masło" bardzo szybki..

autor: ~Dextrr 2011-06-18 23:16:51

avatar .. i dynamiczny zawodnik. Piłkarze pokazali dziś publiczności, która zjawiła się w ilości, około 300-400 osób, że potrafią wychodzić nawet ze stanu 2-0, lecz gdyby nie totalny brak dyspozycji bramkarza, może i byśmy cieszyli się teraz z utrzymania. Podsumowując ; Runda wiosenna pokazała ile ambicji i determinacji drzemie w chłopakach! Teraz walczyć w klasie A, i za rok znów gramy w Okregówce!

autor: ~Przemek 2011-06-19 06:52:55

avatar Gratulacje dla Tomka Konefała , bo gdyby nie on to by było źle.

autor: gerber7 2011-06-19 09:40:39

Profil gerber7 w Futbolowo Tomek Konefał najlepszy chłop na boisku!!!

autor: ~bum21 2011-06-19 09:58:56

avatar kto awansowa do 4 ligi

autor: ~awans 2011-06-19 10:07:19

avatar Szombierki AWANS

autor: ~ziom 2011-06-19 10:24:43

avatar Jamol nie miał dnia delikatnie mówiąc. Michał Zadoń spalił się jakiś wystraszony był. Najlepsi na boisku z MKS Konefał Lasota Tomasz i Michał Pyryt. Oni pokazali ze chcą się utrzymać w lidze okręgowej. pozdrawiam

autor: ~hejha3 2011-06-19 10:27:40

avatar dla Zaborza należą się wielkie słowa uznania za całą tą rundę, za walkę i ambicję, jednak powiedzmy sobie szczerze, że Gwarek jest drużyną o dwie klasy lepszą (chociaż może akurat w tym meczu tego tak dobitnie nie potwierdził..) i dobrze się stało, że utrzymał się w lidze. Byłoby bardzo szkoda żeby tak grająca drużyna spadła z okręgówki..

autor: ~The special one 2011-06-19 12:35:00

avatar Prawda, jest taka, że na ten mecz nie można zrzucać odpowiedzialności za utrzymanie. Zawalona została jesień i każdy dobrze to wie. 5:24 punktów takie zestawienie to wyraźnie za mało, patrząc na jesien. Wiadomo kto jest za to odpowiedzialny i kto z tego powodu jest zadowolony.

autor: ~tadek niejadek 2011-06-19 14:28:34

avatar 1 połowa była przeznaczona na rozpoznanie przeciwnika ,dlatego słaba a 2 to juz miała byc jazda z kur... ale dobrze kontrowali i wyszło tak a nie inaczej

autor: ~bum21 2011-06-19 17:10:31

autor: ~do bum21 2011-06-19 20:44:08

avatar Dawno nie widzialem takiego osła :) autor: ~awans 2011-06-19 10:07:19 Szombierki AWANS