MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS-Sokół
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 420, wczoraj: 187
ogółem: 1 177 901

statystyki szczegółowe

Aktualności

Skład zespołów (hipotetyczne) na sezon 2011/12 w A klasie

  • autor: bhutanPl, 2011-07-06 18:04

Skład zespołów (hipotetyczne) na sezon 2011/12 w A klasie 

1. MKS Zaborze Zabrze (spadkowicz z ligi okręgowej, grupa: Katowice IV).
2. LKS Tęcza Wielowieś (spadkowicz z ligi okręgowej, grupa: Katowice IV).
3. LKS Wilki Wilcza.
4. MKSR Czarni Pyskowice.
5. LKS Przyszłość II Ciochowice.
6. KS Zamkowiec Toszek.
7. LKS Gwiazda Chudów.
8. LKS Amator Rudziniec.
9. LKS 35 Gierałtowice.
10. KS Społem Zabrze.
11. KS Gazobudowa II Zabrze.
12. KS Sokół Łany Wielkie.
13. PKS Ruch Kozłów.
14. KS Orły Bojszów (beniaminek).
15. LKS Zryw Radonia (beniaminek).
16. MOSiR Stal Zabrze (beniaminek).

źródło http://zabrzanskapilka.pl/news/Nieoficjalne-sklady-poszczegolnych-klas-w-sezonie-201112-321?kohanasession=997bdda6fb6f2f23a4e2685ed5797034


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [535]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze