MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 249, wczoraj: 204
ogółem: 1 178 409

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz

  • autor: bhutanPl, 2011-08-10 19:04

TERMINARZ A KLASY NA SEZON 2011-2012 Jesień

 

 Kolejka 1    dnia  20  sierpnia  sobota godz.    17.00
MOSIR Stal g.14.00                Toszek
Wilcza                                     Kończyce II
MKS Zaborze                         Chudów 
Górnik II g.11.00                    Rudziniec
                  
         dnia 21 sierpnia  niedziela godz.17.00
Bojszów                                  Pyskowice
Radonia                                   Łany
Wielowieś                               Ciochowice II
Społem                                    Gierałtowice
 
Kolejka 2     dnia  27 sierpnia       sobota  godz. 17.00
Pyskowice                                Giarałtowice
Chudów                                    Społem
Rudziniec                                 Wilki Wilcza
Łany W.                                   Górnik II 
       
 dnia  28  sierpnia   niedziela  godz. 17.00
Ciochowice II                           MKS Zaborze
Toszek                                      Radonia
Bojszów                                    MOSIR Stal
Konczyce II g.11.00                Wielowieś
 
Kolejka  3    dnia 03  września       sobota  godz. 17.00     
Chudów                                      Ciochowice II
Wilcza                                         Bojszów
Gierałtowice                                Konczyce II
MKS Zaborze                              Łany W.
Górnik II g.11.00                         MOSIR Stal
         dnia  04 września   niedziela godz. 17.00
Radonia                                        Pyskowice
Wielowieś                                    Toszek
Społem                                         Rudziniec
 
Kolejka 4      dnia  07 września    środa    godz. 17.30
Pyskowice                                     Chudów             
Ciochowice II                                Gierałtowice
Kończyce II                                    Społem 
Rudziniec                                        MKS Zaborze
Łany W.                                          Wielowieś
Toszek                                             Wilcza
Bojszów                                          Górnik II
MOSIR Stal                                     Radonia                           
 
Kolejka 5   dnia 10  września   sobota  godz. 16.30
MOSIR Stal g.14.00                       Pyskowice
Wilcza                                             Łany
Gierałtowice                                    Chudów
MKS Zaborze                                  Konczyce
Górnik II g.11.00                            Toszek
                     dnia 11 września    niedziela  godz.16.30
Radonia                                            Bojszów
Wielowieś                                        Rudziniec
Społem                                             Ciochowice II
                                          
Kolejka 6    dnia 17 września     sobota godz. 16.30
Pyskowice                                        Ciochowice II
Łany                                                 Społem    
MOSIR Stal g.14.00                        Wilcza
Rudziniec                                         Gierałtowice
                  dnia 18 września        niedziela godz. 16.30
Konczyce II   g.11.00                       Chudów
Toszek                                               MKS Zaborze
Bojszów                                            Wielowieś
Radonia                                             Górnik II
 
Kolejka  7  dnia 24  września        sobota godz  16.00  
Wilcza                                                 Radonia
MKS Zaborze                                     Bojszów
Gierałtowice                                       Łany
Chudów                                              Rudziniec
Górrnik II g.11.00                               Pyskowice
        dnia 25  września             niedziela godz. 16.00
Wielowieś                                            MOSIR Stal
Społem                                                 Toszek
Ciochowice II                                       Kończyce II
 
Kolejka 8   dnia 28 września    środa godz. 17.00
Pyskowice                                              Konczyce II
Rudziniec                                               Ciochowice II
Łany W.                                                 Chudów
Toszek                                                    Gierałtowice
Bojszów                                                  Społem
MOSIR Stal                                            MKS Zaborze
Radonia                                                   Wielowieś
Górnik II                                                  Wilcza
 
Kolejka 9  dnia 01 października    sobota  godz. 16.00
Wilcza                                                     Pyskowice 
MKS Zaborze                                         Radonia
Gierałtowice                                           Bojszów
Chudów                                                  Toszek
                      dnia 02  października  niedziela  godz.16.00
Wielowieś                                              Górnik II
Społem                                                   MOSIR Stal
Ciochowice II                                        Łany
Konczyce II g.11.00                              Rudziniec
 
Kolejka  10 dnia  08 października    sobota   godz.  16.00
Pyskowice                                             Rudziniec
Łany W.                                                 Konczyce II
MOSIR Stal g.14.00                              Gierałtowice
Wilcza                                                    Wielowieś
Górnik II g.11.00                                    MKS Zaborze                      dnia 09    października        niedziela  godz.16.00
Toszek                                                    Ciochowice II
Bojszów                                                 Chudów
Radonia                                                  Społem
 
Kolejka 11 dnia 15   października   sobota    godz. 15.30
MKS Zaborze                                         Wilcza
Giarałtowice                                            Radonia
Chudów                                                   MOSIR Stal
Rudziniec                                                Łany
 dnia 16 października          niedziela  godz. 15.30
Wielowieś                                                 Pyskowice
Społem                                                      Górnik II
Ciochowice II                                            Bojszów
Konczyce II g.11.00                                  Toszek
 
Kolejka 12 dnia 22  października        sobota godz. 15.00
Pyskowice                                                  Łany
MOSIR Stal.godz.14.00                             Ciochowice II
Wilcza                                                         Społem
Górnik II g.11.00                                        Gierałtowice
 dnia 23 października         niedziela godz. 15.00
Toszek                                                        Rudziniec
Bojszów                                                      Konczyce II
Radonia                                                       Chudów
Wielowieś                                                    MKS Zaborze
 
Kolejka 13 dnia 29   października         sobota godz. 14.30
MKS Zaborze                                             Pyskowice
Gierałtowice                                               Wilcza
Chudów                                                       Górnik II
Łany                                                            Toszek
Rudziniec                                                    Bojszów
              dnia 30  października         niedziela godz. 14.30
Społem                                                       Wielowieś
Ciochowice     II                                        Radonia
Konczyce II g.11.00                                  MOSIR Stal
 
Kolejka  14  dnia   05   listopada    sobota    godz. 14.00
Pyskowice                                                  Toszek         
MOSIR Stal                                                Rudziniec    
Wilcza                                                        Chudów        
MKS Zaborze                                             Społem
Górnik II g.11.00                                        Ciochowice
        
              dnia 06 listopada  niedziela  godz. 14.00
Bojszów                                                      Łany W        
Radonia                                                       Konczyce II     
Wielowieś                                                   Gierałtowice 
                                                 
Kolejka  15 dnia  12  listopada    sobota godz. 13.00
                
Gierałtowice                                         MKS Zaborze
Chudów                                                 Wielowieś
Rudziniec                                              Radonia
Łany W.                                                 MOSIR Stal
               dnia  13  listopada   niedziela godz. 13.00
Społem                                                   Pyskowice
Ciochowice II                                         Wilcza
Konczyce II  g.11.00                              Górnik II 
Toszek                                                     Bojszów
 
Kolejka  1/ 16 dnia  19 listopada  sobota   godz.13.00
Pyskowice                                                Bojszów
Łany                                                         Radonia
Rudziniec                                                 Górnik II
Chudów                                                    MKS Zaborze
Gierałtowice                                             Społem
                dnia 20  listopada  niedziela godz.13.00
Toszek                                                       MOSIR   Stal
Konczyce II  g.11.00                                 Wilcza
Ciochowice II                                            Wielowieś 

 

 

http://www.podokregzabrze.org/download/a11j.pdf


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [448]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze