MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS Zaborze-Gazobudowa Zabrze (fot. Iwona Lasota)
Ładowanie...

Zaprzyjaźnione kluby

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 271
ogółem: 1 252 476

statystyki szczegółowe

Aktualności

KONKURS

  • autor: pisiu17, 2012-12-19 11:18

2012 Rok za nami.  Trenerzy już podsumowali  sukcesy  i porażki swoich podopiecznych.

Teraz czas na zabawę i  wybór najpopularniejszych piłkarzy (drużynę)

MKS Zaborze roku 2012.

Głosowanie odbywa się za pomocą ankiety umieszczonej obok. Głosujemy na zawodnika, który został wytypowany przez "jury” a zarazem na drużynę w której gra.

Glosujemy do 10 stycznia 2013. Zabawę czas zacząć

w rozwinieciu krótkie informacje o zawodnikach

SeniorzyNajlepszym zawodnikiem w zespole seniorów grających a A-Klasie został wybrany grający na pozycji napastnika Dariusz Bandach(Bandi). Strzelił on w tym sezonie 13 bramek i zajmuje obecnie 3 pozycje na liście strzelców A-Klasy. Wyżej wymieniony zawodnik charakteryzuje sie bardzo dobra technika z czego największym jego atutem jest gra głową. W każdym keczu daje z siebie wszystko.

1995/6Dawid Ciszewski (Cisiu). Środkowy pomocnik, wojownik. Mały wzrost wielkie serce i wielkie płuca. Zawodnik bardzo dobrze „czyta grę”  dobry przegląd sytuacji, niezły  technicznie. Potrafi ładnie „przymierzyć” – uderzyć z dystansu.

1997Radek Cader. Jedyny chłopak w drużynie który grał całą rundę jesienną na równym, dobrym poziomie. Chętnie uczęszcza na treningi, 100% zaangażowania. Mało jest zawodników, którzy posiadają to co on a mianowicie: Nigdy nie krytykuje Sędziego.

1998Tomasz Habura.  Zawodnik uniwersalny najczęściej grający na pozycjach : środek obrony, środkowy pomocnik. Jak na tak ustawianego piłkarza strzela wiele bramek zarówno z gry jak i stałych fragmentów. Bardzo dobra technika, obdarzony mocnym strzałem  prawą i lewą nogą . Ambitny i kreatywny. Wspiera i podpowiada kolegom na boisku. 100% frekwencja na treningach i meczach.

1999 Michał Orzeszyna (Arbuz) strzelec 15 bramek w rundzie jesiennej autor wielu asyst prezentujący równą formę w trakcie całych rozgrywek .Jako kapitan wzorowo wywiązuje się ze swoich obowiązków , obecny na każdym treningu. Podczas zajęć jest wzorem do naśladowania dla pozostałych chłopaków z drużyny .

2000 Patryk Wesołowski  ambitny, 100% frekwencja na treningach i meczach. powoływany do kadry Podokręgu Zabrze.

2001 Paweł Jeżewski. Bardzo dobra  lewa noga - jeśli będzie się dobrze rozwijał, to mówiąc pół żartem pół serio, będzie nią mógł krawaty wiązać. Koleżeński – dużo asyst ale sam też często pokonuje bramkarzy rywali - Typ  dryblera, szybki, dynamiczny, dobrze spisujący się w ofensywie, jak i w
obronie, często zaskakujący niekonwencjonalnymi zagraniami. To będzie polski  Jordi Alba!

2002 Szymon Rodak, pseudonim „Reksio”  -  opanowanie oraz umiejętność gry obiema nogami,  wszechstronny. Ze względu na swą ruchliwość może zagrać na każdej pozycji. Bramek wiele nie strzela ale jak już strzeli to jest na co popatrzeć. Zawodnik zdyscyplinowany, sumienny oraz lubiany przez kolegów.

2003 Marcel Plebanchłopak o dużych umiejętnościach czysto piłkarskich. Z powodzeniem może grać na niemal każdej pozycji co czyni go wszechstronnym graczem. Jednak największe wrażenie robi jego gra w środku defensywy. Dobre wyszkolenie techniczne i koordynacja pozwalają Marcelowi wyprowadzać piłkę z niebywałą swobodą. Siła i atletyczna budowa z kolei przydają się w pojedynkach jeden na jeden.

2004 Jakub Koseła bardzo dobry technicznie. Posiada  w prawej nodze tzw. młotek, oraz niesamowity ciąg na bramkę a co jest jego plusem coraz częściej widzi na boisku swoich kolegów dogrywając im piłkę.

2005 Tomasz Sadkowski  Spełnia wszystkie wymagania, które są na tym etapie nauczania gry w piłkę nożną. Ćwiczenia wykonuje z niebywałą swobodą, pewnie ,dokładnie i w odpowiednim tempie. Sumiennie i systematycznie doskonali  wyuczone elementy techniczne mając przy tym stu procentową frekwencje treningową . Aktywnie uczestniczy w zawodach sportowych strzelając mnóstwo bramek będąc przy tym ostoją drużyny.

2006/7 w grupie naborowej chłopcy dopiero zaczynają się poznawać i ze sobą współpracować, wiec dopiero w kolejnych latach będą brać udział w konkursie.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3069]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze