- autor: wf, 2013-01-26 14:02
-
W niedziele (27.01.2013)w hali sportowej „Pogoń’’ odbył się halowy turniej piłki nożnej rocznika 2005.
W turnieju brało udział 8 drużyn:
APN Czeladź ,Polonia Bytom , Orlik Ruda Śląska ,
LZS 35 Gierałtowice , Pionier Tychy i 3 drużyny naszego MKS-u Zaborze.
Turniej rozegrany został systemem ‘’każdy z każdym’’ po 10 min bez klasyfikacji punktowej.
W turnieju obok dyplomu i ciastka dla każdego uczestnika wyróżniono najlepszych zawodników każdej z drużyn ,najlepszego strzelca ,najlepszego bramkarza i najlepszego gracza turnieju;
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY:
MKS Zaborze I - Maciak Patryk
MKS ZaborzeII- Krawczyk Kacper
MKS Zaborze III-Krakowiak Bartek
APN Czeladź- Anna Brodzińska
Polonia Bytom –Bartek Stelerz
Orlik Ruda Śląska –Kevin Opeldus
Pionier Tychy- Jakub Nowakowski
LZS 35 Gierałtowice- Jakub Czerkies
NAJLEPSZY STRZELEC
Kevin Opeldus - Orlik Ruda Śląska
7 bramek
NAJLEPSZY BRAMKARZ
Kupka Adam – MKS Zaborze III
2 bramki puszczone
GRACZ TURNIEJU (OPINIĄ PUBLICZNOŚCI)
Jakub Małecki – MKS Zaborze III
Debiut w roli kapitana drużyny,4 bramki , kilka asyst ,technika zwrotność i kultura gry fair play , koleżeństwo na boisku jak i poza nim.
Mecze i ich wyniki:
MKS Zaborze I – MKS Zaborze II 5-0
MKS Zaborze III – LZS 35 Gierałtowice 4-0
APN Czeladź – Pionier Tychy 1-0
Orlik R.Śl. – Polonia Bytom 0-2
LZS 35 Gierałtowice – MKS Zaborze II 1-1
APN Czeladź – Orlik R.Śl. 0-2
Polonia Bytom – Pionier Tychy 4-0
MKS Zaborze I – MKS Zaborze III 1-1
Polonia Bytom – MKS Zaborze II 3-0
MKS Zaborze III – Orlik R.Śl. 2-0
Pionier Tychy – MKS Zaborze I 0-5
LZS 35 Gierałtowice – APN Czeladź 0-2
Polonia Bytom – MKS Zaborze I 4-0
MKS Zaborze II – Pionier Tychy 2-1
Orlik R.Śl. – LZS 35 Gierałtowice 2-0
MKS Zaborze III- APN Czeladź 2-1
LZS 35 Gierałtowice – MKS Zaborze I 0-4
MKS Zaborze II – APN Czeladź 0-3
MKS Zaborze III – Polonia Bytom 2-0
Pionier Tychy – Orlik R.Śl. 0-1
MKS Zaborze I – APN Czeladź 3-0
MKS Zaborze III – Pionier Tychy 3-0
MKS Zaborze II – Orlik R.Śl. 0-2
LZS 35 Gierałtowice – Polonia Bytom 0-3
Orlik R.Śl. – MKS Zaborze I 0-1
MKS Zaborze II – MKS Zaborze III 0-4
Pionier Tychy – LZS 35 Gierałtowice 0-1
APN Czeladź – Polonia Bytom 0-3