MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Młodzież w MKS
Ładowanie...

Zaprzyjaźnione kluby

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 699
ogółem: 1 263 497

statystyki szczegółowe

Aktualności

Informacja dla rodziców.

  • autor: wf, 2008-03-19 20:37

Rodzice są nieodłącznym partnerem klubu w codziennej misji edukacyjnej i wychowawczej.
To rodzice są najbliższymi motywatorami dla dzieci. Przekazują zasady rywalizacji sportowej i odkrywają talenty. Teraz mogą aktywnie wspierać klub i wziąć czynny udział w ważnych wydarzeniach z życia ich dzieci.

 

Na wstępie prosimy o podpisanie poniższego oświadczenia. Jest ono niezbędne do zalegalizowania zasad opieki nad dziećmi podczas zajęć.    OŚWIADCZENIE - DRUK  do pobrania . Po podpisaniu proszę je dostarczyć trenerowi.

Serdecznie zapraszamy rodziców do wspierania naszej działalności poprzez:

Czynne uczestnictwo w treningach. Szczególnie liczne są  najmłodsze grupy. Trener odpowiada za bezpieczeństwo Waszych dzieci oraz za ich sportowy rozwój. Możecie mu w tym pomóc. Zamiast czekać w holu w czasie trwania zajęć, możliwe jest uczestniczenie w nich poprzez pomoc trenerowi w utrzymaniu porządku i ujarzmieniu Waszych pociech. Jeśli sami kiedyś uprawialiście sport, tym lepiej. Co tydzień istnieje również możliwość pokopania piłki z innymi rodzicami. Osobą która zajmuje się kontaktami z wszystkimi chętnymi do współpracy jest Wiceprezes ds. Szkoleniowych Piotr Cichoń.

Organizację rozgrywek oraz dopingu dla dzieci podczas nich.  Rokrocznie rodzice współuczestniczą w organizacji turniejów – pieką ciasta, pomagają zachować porządek. W czasie rozgrywek wyjazdowych - transportują zawodników.

Aktywizację dalszych członków rodzin i znajomych do wspierania młodych sportowców. Klub dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi. Uczestniczenie w jakichkolwiek rozgrywkach przez dzieci wiąże się z wydatkami. Klub jest zmuszony finansować: organizacje imprez, sędziów, przejazdy, zakup sprzętu, wynajem hal, zużycie mediów, ubezpieczenie zawodników, badania lekarskie, startowe do rozgrywek, wynagrodzenia trenerów czy przygotowanie boisk i remonty obiektów.  

Aby utrzymać wysoki poziom drużyn, konieczne jest pozyskiwanie dodatkowych dochodów. I tutaj jest miejsce dla rodzin i znajomych zawodników.

Zajmujecie się Państwo najrozmaitszą działalnością zawodową. Macie kontakt z różnymi firmami. W działalności klubu przydaje się praktycznie wszystko. I to wcale nie chodzi o jakieś wielkie kwoty. Pomocne są wpłaty rzędu kilkudziesięciu – kilkuset zł miesięcznie. W zamian oferujemy możliwość zareklamowania się na obiektach lub stronach internetowych. Można korzystać z boisk lub sali w budynku klubowym. Osobą która zajmuje się kontaktami z wszystkimi chętnymi do współpracy jest Wiceprezes ds. Organizacyjnych Marcin Koniczek.

Motywowanie dzieci do udziału w zawodach. Swoim działaniem pragniemy objąć jak największą grupę dzieci i młodzieży. Jesteśmy klubem zrzeszającym wielu młodych zawodników w i ciągle się rozwijamy. Chcemy by w drużynach było miejsce dla dzieci uczących się w klasach sportowych jak i innych szkołach. Obok dzieci z Zabrza trenuje u nas ok. 50 zawodników z Rudy Śląskiej.

Produkcję fotografii i materiałów video oraz udostępnianie ich. Rodzice wraz z trenerami prowadzą strony internetowe poszczególnych roczników. Dzielcie się posiadanymi materiałami. Jeśli chcecie zamieścić informację na oficjalnej stronie klubu proszę o kontakt mailowy pod adresem zaborzezabrze@podokregzabrze.org


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1151]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze