MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS-Sokół
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 305, wczoraj: 201
ogółem: 1 135 373

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo i III miejsce rocznika 1999 w Zaborze CUP

  • autor: wf, 2014-01-19 04:50

Zwycięstwem MKS Zaborze I zakończył się turniej MKS Zaborze CUP dla rocznika 1999. Dziękujemy wszystkim przybyłym drużynom. Zapraszamy na kolejne nasze turnieje, również dla innych roczników. Poniżej końcowa klasyfikacja a szczegóły rozgrywek znajdują się na stronie rocznika:

http://mkszaborzezabrze1999.futbolowo.pl

1.MKS ZABORZE ZABRZE I

2.POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

3.MKS ZABORZE ZABRZE II

4.MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

5.ROZWÓJ KATOWICE I

6.ORKAN DĄBRÓWKA

7.ROZWÓJ KATOWICE II

8.TĘCZA ZENDEK

Składy:

MKS Zaborze I:  Bielica, Kaczka, Jeżewski, Belica (1 br), Dao Xuan (1 br), Wycisk (3 br), Brzozowski, Klimczak (2 br), Dziuba.

MKS Zaborze II: Tychanowicz, Wita (1 br), Sądel, Enenkiel, Fic (3 br), Wojtyczka, Kaduk (2 br), Borek (3 br), Mączko, Barteczko.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Daniela Klimczaka (MKS I) a najlepszym bramkarzem Artura Tychanowicza (MKS II)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [318]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze