MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Młodzież w MKS
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 202
ogółem: 1 136 383

statystyki szczegółowe

Aktualności

Drugie miejsce Podokręgu Zabrze

  • autor: wf, 2014-01-21 12:32

Po raz XVIII zorganizowany został Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zabrze. Odbył się on 25-26 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Zabrzu (ul. Matejki 6) a w drużynie Podokręgu Zabrze grało pięciu zawodników naszego klubu. 

Szczegółowy plan rozgrywek w rozwinięciu.

Kadra Podokręgu Zabrze: Szymon Kudła (Promotor Zabrze), Kevin Rocki (MKS Zaborze), Krzysztof Fic (MKS Zaborze), Jakub Materla (Gwarek Zabrze), Paweł Jeżewski (MKS Zaborze), Przemysław Mieszała (MKS Zaborze), Polak Paweł (Piast Gliwice), Grzegorz Krzysztof (Piast Gliwice), Julian Kralski (MKS Zaborze), Adam Tarka (Gwarek Zabrze), Kacper Kubik (Promotor Zabrze), Oskar Skrzyniarz (Promotor Zabrze), Michael Szostak (Promotor Zabrze), Denis Woch (Gwarek Zabrze), Dawid Kołodziej (Piast Gliwice), Daniel Wrazidło (Piast Gliwice). 

http://www.tvzabrze.eu

GRY ELIMINACYJNE - SOBOTA, 25 STYCZNIA:

Grupa A
- Podokręg Zabrze - Lokomotiv Trnava 3:0 (Kołodziej, Kubicki, Rocki)
- SMS Łódź - SFC Opava 2:4 (Wdowiak, Mas - Janjus, Nvrat, Scudla x 2)
- Podokręg Zabrze - SFV Opava 3:0 (Wrazidło x 2, Wach)
- SMS Łódź - Lokomotiv Trnava 3:0 (Eisenchart, Mas x 2)
- Podokręg Zabrze - SMS Łódź 1:1 (Wach - Einsechart)
- SFV Opava - Lokomotiv Trnava 1:0 (Gorcica)

Grupa B
- Reprezentacja Śląska - Cracovia Kraków 2:0 (Rudek x 2)
- Raków Częstochowa - MS KFS Ostrava 0:4 (Zach x 2, Hasala, Mensik)
- Reprezentacja Śląska - MS KFS Ostrava 1:0 (Borek)
- Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 0:3 (Rzegost, Duszyk, Biernat)
- Reprezentacja Śląska - Raków Częstochowa 7:0 (Dokudowiec x 3, Zjawiński, Borek, Bogusz x 2)
- MS KFS Ostrava - Cracovia Kraków 0:2 (Biernat x 2)

GRY FINAŁOWE - NIEDZIELA, 26 STYCZNIA:

Mecz o 7. miejsce:
Lokomotiv Trnava - Raków Częstochowa 1:3

Mecz o 5. miejsce: 
SMS Łódź - MS KFS Ostrava 1:1 (k. 4:5)

Mecz o 3. miejsce:
SFC Opava - Cracovia Kraków 2:0

Mecz o 1. miejsce: 
Reprezentacja Śląska - Podokręg Zabrze 2:0

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. Reprezentacja Śląska
2. Podokręg Zabrze
3. SFC Opava
4. Cracovia Kraków
5. MS KFS Ostrava
6. SMS Łódź
7. Raków Częstochowa
8. Lokomotiv Trnava

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [549]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze