MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS Zaborze - Gwarek Zabrze
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 222, wczoraj: 158
ogółem: 1 143 687

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki ZABORZE CUP rocznika 2005.

  • autor: 2005, 2014-03-24 19:37

W rozwinięciu oficjalne wyniki i końcowe klasyfikacje turnieju Zaborze CUP w roczniku 2005 .

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  • Gwiazda Ruda Śl.
  • MKS Zaborze I
  • GKS Katowice
  • UKS Jedność Siemianowice Śl.
  • Rodło Opole
  • Orlik Ruda Śl.
  • Polonia Wrocław
  • Szombierki Bytom
  • Podbeskidzie Bielsko B.
  • Pogoń Nowy Bytom Ruda Śl.
  • MKS Zaborze II
  •  

    Z przyczyn losowych na turnieju nie pojawiła się drużyna Sparty Zabrze , więc skład grupy A został okrojony do 5 zespołów .

     

    Wyniki :

    MKS Zaborze II - Gwiazda Ruda Śl.                                    0:2

    UKS Jedność Siemianowice Śl. - Szombierki Bytom          0:1

    MKS II - Szombierki                                                            1:0

    Orlik Ruda Śl. - Gwiazda                                                     0:2

    Gwiazda - Szombierki                                                         2:0

    Orlik - UKS                                                                          0:1

    Orlik - Szombierki                                                               1:1

    MKS II - UKS                                                                      0:2

    Orlik - MKS II                                                                      2:0

    Gwiazda - UKS                                                                  1:1

     

    A Drużyna Punkty Bramki Zwycięstwa Remisy Porażki
    1. Gwiazda 10 7:1 3 1 0
    2. UKS 7 4:2 2 1 1
    3. Orlik 4 3:4 1 1 2
    4. Szombierki 4 2:4 1 1 2
    5. MKS II 3 1:6 1 0 3

     


     Wyniki :

    Rodło Opole - MKS Zaborze I                                      0:0

    GKS Katowice - Pogoń Nowy Bytom Ruda Śl.            3:0

    Polonia Wrocław - Podbeskidzie Bielsko B.                0:0

    Polonia - MKS I                                                            0:2

    Rodło - Pogoń                                                             1:0

    Podbeskidzie - GKS                                                    0:4

    MKS I - Pogoń                                                             2:0

    Polonia - GKS                                                             0:2

    Podbeskidzie - Rodło                                                  0:0

    Polonia - Pogoń                                                          3:1

    Rodło - GKS                                                               0:1

    Podbeskidzie - MKS I                                                 0:1

    Polonia - Rodło                                                          1:1

    Podbeskidzie - Pogoń                                                2:1

    MKS I - GKS                                                              2:1

     

    B Drużyna Punkty Bramki Zwycięstwa Remisy Porażki
    1. MKS I 13 7:1 4 1 0
    2. GKS 12 11:2 4 0 1
    3. Rodło 6 2:2 1 3 1
    4. Polonia 5 4:6 1 2 2
    5. Podbeskidzie 5 2:6 1 2 2
    6. Pogoń 0 2:11 0 0 5

    O miejsca IX - XI

    Pogoń - MKS II                          2:1

    Podbeskidzie - MKS II               1:0

    Podbeskidzie - Pogoń               3:0

     

    O miejsce VII

    Szombierki - Polonia                0:3

     

    O miejsce V

    Orlik - Rodło                            0:0   karne 2:3

     

    Półfinały

    Gwiazda - GKS                      2:1

    UKS - MKS I                          1:1    karne 2:3

     

    O III miejsce

    GKS - UKS                            4:0

     

    FINAŁ

    Gwiazda - MKS I                  1:0


    KLASYFIKACJA KOŃCOWA

     

    1. Gwiazda Ruda Śl.
    2. MKS Zaborze I
    3. GKS Katowice
    4. UKS Jedność Siemianowice Śl.
    5. Rodło Opole
    6. Orlik Ruda Śl.
    7. Polonia Wrocław
    8. Szombierki Bytom
    9. Podbeskidzie Bielsko B.
    10. Pogoń Nowy Bytom Ruda Śl.
    11. MKS Zaborze II

    WYRÓŻNIENI ZAWODNICY DRUŻYN

     

    GKS Katowice                                  Mateusz Chrobok

    Gwiazda Ruda Śl.                            Kamil Lipiński

    MKS Zaborze I                                 Adam Kupka

    MKS Zaborze II                               Paweł Mieczkowski

    Orlik Ruda Śl.                                  Mateusz Grygiel

    Podbeskidzie Bielsko B.                  Adam Zajac

    Pogoń Nowy Bytom Ruda Śl.         Mateusz Sonita

    Polonia Wrocław                            Michał Furmankiewicz

    Rodło Opole                                   Adam Fąferko

    Szombierki Bytom                          Wiktor Borek

    UKS Jedność Siemianowice Śl.     Dawid Ryszczyk


    KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW

     

    1. Tomek Sadkowski                                                                                                        4 gole    MKS I (II miejsce drużyny)                                                                          
    2. Michał Furmankiewicz                                                                                                    4 gole    Polonia (VII miejsce drużyny)
    3. Adam Zajac                                                                                                                  4 gole    Podbeskidzie (IX miejsce drużyny)
    4. Dawid Griksa , Mikołaj Chmielowski , Dawid Mateja                                                     3 gole   GKS
    5. ---------------
    6. ---------------
    7. Dominik Kaczmarczyk , Łukasz Krawczyk , Alan Szczepaniuk , Jan Adamski             2 gole   Gwiazda (I miejsce drużyny)
    8. ---------------
    9. ---------------
    10. ---------------
    11. Hubert Bożek , Dawid Męczeński                                                                                 2 gole       GKS (II miejsce drużyny)
    12. ---------------
    13. Dawid Ryszczyk , Rafał Wicik                                                                                       2 gole   UKS (IV miejsce drużyny)
    14. ---------------
    15. Patryk Sacha                                                                                                                 2 gole    Polonia (VII miejsce drużyny)
    16. Piotr Urbaniec                                                                                                                2 gole    Podbeskidzie (IX miejsce drużyny)
    17. Paweł Mieczkowski                                                                                                        2 gole   MKS II (XI miejsce drużyny)
    18. Dawid Nowak , Kamil Lipiński                                                                                          1 gol   Gwiazda (I miejsce drużyny)
    19. ---------------
    20. Kuba Małecki , Mateusz Gierałtowski , Bartek Krakowiak , Adam Kupka (bramkarz)      1 gol   MKS I (II miejsce drużyny)
    21. ---------------
    22. ---------------
    23. ---------------
    24. Mateusz Chrobok , Szymon Kurek                                                                                   1 gol   GKS (III miejsce drużyny)
    25. ---------------
    26. Bartosz Drzyzga                                                                                                               1 gol   UKS (IV miejsce drużyny)
    27. Adam Fąferko , Kacper Buniak                                                                                        1 gol    Rodło (V miejsce drużyny)
    28. ---------------
    29. Alan Rojek , Mateusz Grygiel , Oskar Rożalski                                                               1 gol     Orlik (VI miejsce drużyny)
    30. ---------------
    31. ---------------
    32. Michał Zawada                                                                                                                1 gol    Polonia (VII miejsce drużyny)
    33. Alan Jarasz , Oskar Kazior                                                                                              1 gol    Szombierki (VIII miejsce drużyny)
    34. ---------------
    35. Igor Stasiński , Marcin Kurpas , Maciej Jabłoński , Kamil Sęk                                       1 gol    Pogoń (X miejsce drużyny)

     

    1 gol padł ze strzału samobójczego (UKS na korzyść GKS).


    NAJLEPSZY BRAMKARZ

     

    Kacper Jasnoch                 Gwiazda


    NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

     

    Dominik Kaczmarczyk               Gwiazda


     

    Organizatorzy pragną podziękować wszystkim drużynom za przybycie , kibicom za gorący doping , zawodnikom za super emocje sportowe , dobrą zabawę i trzymanie w napięciu do samego końca .

     

    Gratulacje dla drużyn zwycięskich , jak i tych z odleglejszych miejsc . Dla wyróżnionych laureatów , jak i dla wszystkich , którzy nie zostali uhonorowani , a bez których ten turniej oczywiście by się nie odbył .

     

    Specjalne ukłony w stronę naszej "rodzynki" w osobie NIKOLI SZCZĘSNEJ z Szombierek Bytom - super gra i postawa sportowca .

     

    Jeśli były jakieś uchybienia z naszej strony , to ... któż ich nie robi ?wink

    Postaramy się poprawić w przyszłym roku .

    WY , jako uczestnicy i kibice byliście WSPANIALI .

     

    Jeszcze raz dziękujemy .

     

    MKS Zaborze Zabrze , rocznik 2005



    • Komentarzy [0]
    • czytano: [678]
     

    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Ostatnie spotkanie

    Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
    Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
    2014-11-15, 13:00:00
        relacja »

    Reklama

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 16
    Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
    Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
    Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
    Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
    Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
    Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
    Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
    Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

    Najnowsza galeria

    Zrywa Radonia - MKS Zaborze
    Ładowanie...

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 17
    MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
    Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
    Naprzód Żernica - Społem Zabrze
    Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
    Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
    Zryw Radonia - Carbo Gliwice
    Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
    Młodość Rudno - Walka Zabrze