MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

 MKS Zaborze ZabrzeGwarek Zabrze
MKS Zaborze Zabrze   Gwarek Zabrze
2015-03-01, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Mks Zaborze - Orzeł Nakło 1-0
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 433, wczoraj: 439
ogółem: 695 400

statystyki szczegółowe

Aktualnoci

Znamy terminarz juniorów

  • autor: KriS_MKS, 2010-08-15 16:13

Nowo zgłoszony zespół Podokręgowej Ligi Juniorów tak jak wcześniej zapowiadano został przydzielony do gr. II, w której zajmie miejsce Gwiazdy Chudów, która wycofała się z rozgrywek jeszcze przed ich startem.

Mecze MKS Zaborze(wszystkie o godz. 11:00)

11.09 MOSiR Stal Zabrze - Zaborze Zabrze
18.09 Zaborze Zabrze - Sośnica II Gliwice
25.09 Amator Rudziniec - Zaborze Zabrze
02.10 Zaborze Zabrze - Fortuna Gliwice
09.10 Kolejarz Gliwice - Zaborze Zabrze
16.10 Zaborze Zabrze - Carbo II Gliwice
23.10 Zaborze Zabrze - Wilki Wilcza

Zespół PLJ tworzyć będą zawodnicy(rocznik 91/92) oddelegowani każdorazowo przed każdym meczem przez trenera pierwszej drużyny Dariusza Piskora oraz zawodnicy rocznika 93. Trenerem zespołu będzie Grzegorz Świetlicki.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [272]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze