statystyki szczegółowe

Aktualności

SYNDROM CRACOWI

• autor: pisiu17, 2010-09-19 19:42

W meczu 7 kolejki Ligi Okręgowej musiał uznać na wyjeździe wyższość Tęczy Wielowieś przegrywając 0-2.(0 : 1)

1-4-4-2

KRAWIEC - KONEFAŁ, ORLIC, FICOŃ *50min PAPIEŻ, ŻYMŁA (55 JANKOWSKI D)-KRAWIEC*71min KUŁAGA, LASOTA T, WŁOKA, SOJKA, - DAWIDZIUK 68 min ZADOŃ, BANDUCH

1min bład bramkarza gospodarzy piłka przechodzi obok bramki

3 min banDi sam na sam obok bramki

8min rzut rożny piotrek nad poprzeczką

14 min faul w polu karnym na bandim - gwizdek milczy

15 min lasek dostaje w twarz - zŁamany nos

18 min krawiec wyszedł by sam na sam gdyby zawodnik gospodarzy celowo nie zatrzymal piłki ręką sędzia upomina ustnie zawodnika gospodarzy

22 min kolejna składna akcja dawid w polu karnym na 8m ma 2 wolnych zawodników niestety nie zauwaza ich próbuje sam zblokowany

sojka non stop faulowany, poniewierany przez przeciwnika, niestety nie wszyscy na boisku znają sie na przepisach

25 min rzut rozny bandi nad poprzeczką

gramy agresywnie wysoko, stwarzamy sytuacje bramkowe

43 min błąd w defensywie, ficek się zawachał spóźnił z interwencją, uderzenie z 14 m adi bez szans,bramka do szatni,

46 rzut rożny - piotrek nad poprzeczką,

48 min bandi sam na sam bramkarz broni

52 min rozny bandi nad  poprzeczka

54 min kontuzja ficek

55 min soja uderza z 7m głową bramkarz nie wiem jak ale broni

56 min kontuzja michal zymła

60 min tomek włoka z 7 m nad poprzeczką

65 min dawid faulowany w polu karnym - żółta kartka za niby symulowanie,

70 min tomek włoka poprzeczka

73 min papa faulowaany bez piłki, utrzymujemy sie przy piłce wychodzimy z kontrą, gwizdek i upomnienie ustne zawodnika gospodarzy, to juz zaczyna byc nie denerwujące ale smieszne

75 min papa faulowany w polu karnym - gwizdek znowu milczy

78 min marcin kułaga dostaje piłke sam na sam -  złe przyjecie

w końcówce stawiamy już wszystko na jedna kartę atakujemy coraz większa  liczbą zawodnków odkrywamy się,  jeden z kontrataków  zawodnicy gospodarzy wykorzystują

kolejny mecz w którym mamy więcej sytuacji, w którym nie jesteśmy gorsi od przeciwnika, przegrywamy= SYNDROM CRACOWI, JESTEŚMY NA SAMYM DNIE, I NAJWYZSZY CZAS SIE OD NIEGO ODBIC,

zabrakło umiejętności aby wykończyć sytuacje, zabrakło tak potrzebnego w piłce szczęscia, zapieprzamy 90 min i niestety efekt końcowy jest niesatysfakcjonujący, a żeby nie było za miło wracamy z kolejnymi kontuzjami,

niektórzy z aktorów meczu na boisku biegają bez okularów, nie znają przepisów, wyzsza liga wymagamy większych umejętności od zawodników ale sedziowie też powinni posiadac większe umiejętności, od nas wymagają aby ich szanowac a tu już drugi mecz w ktoryn śedziowie przjeżdzają 25 min przed meczem, na Walce przyjechali 10min przed meczem,

kluby, zawoodnicy są karani za byle pierdołe, a wszyscy innni są bezkarni, jak TAKI chce nadązyc za akcja jak on z auta wychodzi i idzie "biegać po boisku" zanim sie rozgrzeje to sie pierwsza połowa kończy, troche szacunku panowie dla tych zawodników, oni w przeciwieństwie dla was grają za friko i chca uczciwie wygrywac, bądź przegrywac

NIE ZMIENIA TO FAKTU ŻE KOLEJNY RAZ DOSTAJEMY BRAMKĘ DO SZATNI, NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE WYSTARCZYŁO WYKORZYSTAC TYLKO CZĘSC Z SYTUACJI KTÓRE STWORZYLISMY I PUNKTY BYŁYBY Z NAMI,