MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

MKS-MKS II Kończyce
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 93
ogółem: 1 129 421

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki 10 serii spotkań

  • autor: KriS_MKS, 2010-10-10 20:41

Za nami 10 seria zmagań na "okręgowych boiskach". Do niespodzianki doszło w Gliwicach gdzie drugi garnitur Piasta tylko zremisował z Strzybnicą. Kanonadę urządziły sobie rezerwy Ruchu, które rozstrzelały Gwarek Zabrze. W hicie kolejki Szombierki skromnie ograły Gazobudowę 1-0.

Zaborze Zabrze 1-2 Fortuna Gliwice
R. Jankowski - ??

Piast II Gliwice 1-1 KS Strzybnica
Hałgas - Fiała
 
ŁTS Łabędy 3-2 Urania Ruda Śląska
Kantor x2, Adamczyk - Stawowy, Dykta
 
Silesia Miechowice 2-0 MOSiR Sparta Zabrze
Kapinos, Grzesik
 
Walka Makoszowy 4-2 Orzeł Miedary
Pączko, ?? - Strzelczyk, Jaworek
 
Ruch II Radzionków 6-0 Gwarek Zabrze
Manelski x2, Suker, Gajewski, Michał Mak, Paweł Giel
 
Tęcza Wielowieś 0-3 Orzeł Nakło Śląskie
Sówka x3
 
Szombierki Bytom 1-0 Gazobudowa Zabrze
Kubisz

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [321]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze