MKS Zaborze Zabrze - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Tęcza - Zaborze (fot. www.teczawielowies.za.pl)
Ładowanie...

Współpraca

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 403, wczoraj: 238
ogółem: 1 183 998

statystyki szczegółowe

Aktualności

Czytelnicy GŁOSu wybierają: dziesięciu sportowców i pięciu...

  • autor: bhutanPl, 2010-12-11 22:32
Czytelnicy GŁOSu wybierają: dziesięciu sportowców i pięciu trenerów roku 2010

Jest w kim wybierać

       Po raz 29. zapraszamy do udziału w sportowym plebiscycie. W konkursie organizowanym przez GŁOS oraz Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu, Czytelnicy-kibice wybiorą najlepszych (najpopularniejszych): dziesięciu sportowców i pięciu trenerów miasta roku 2010. Jak zawsze naszą zabawę podsumujemy Balem Sportowców, który odbędzie się 19 lutego.
       Podsumowujemy kolejny rok w historii zabrzańskiego sportu. Nie był on tak bogaty w sukcesy, jak te w poprzednich dekadach – na liście zwycięzców poprzednich edycji (patrz poniżej) aż roi się przecież od prawdziwych gwiazd nie tylko polskiego, ale i światowego sportu – ale i współczesny kibic ma w kim wybierać!
        Głosowanie odbywa się na kuponach drukowanych w Głosie:

LISTA NOMINOWANYCH

SPORTOWCY 2010
       
BOKS: Lidia Fidura, Daria Jendrysik (obydwie Walka).
       GIMNASTYKA SPORTOWA: Przemysław Lis (Iskra).
       KICK BOXING: Adam Piastowski (Fux).
       KARATE: Monika Pniewska (Bushido).
       KOSZYKÓWKA: Dawid Kołakowski (MKKS).
       KOLARSTWO: Lucyna Przybycień (BodyDry Airco).
       MOTOROWE SPORTY: Marek Piechuła (Automobilklub Śląski).
       LEKKOATLETYKA: Łukasz Modrzejewski (UKS 14), Olaf Paruzel (AZS AWF).
       PIŁKA NOŻNA: Grzegorz Bonin, Aleksander Kwiek, Mariusz Magiera, Mariusz Przybylski, Adrian Świątek, Tomasz Zahorski  (wszyscy Górnik), Marek Andrecki (Gazobudowa), Kamil Łączek (Sparta), Michał Sojka (MKS Zaborze), Michał Płonka, Rafał Włodek (Gwarek).
       PIŁKA RĘCZNA: Sebastian Kicki, Adrian Niedośpiał, Michał Szolc (wszyscy NMC Powen).
       SIATKÓWKA: Rafał Szafraniec (Volleyball MOSiR).
       TENIS: Justyna Król (Mostostal), Patrycja Maślanka (Sport-Med).

TRENERZY 2010
       BOKS: Ludwik Buczyński, Bogdan Jendrysik (Walka).
       GIMNASTYKA SPORTOWA: Ihar Krasikua (Iskra).
       KARATE: Stanisław Sacher (Bushido).
       KICK BOXING: Przemysław Miszka (Fux).
       PIŁKA RĘCZNA: Ryszard Gnot (UKS 31 Rokitnica), Krzysztof Przybylski (NMC Powen), Marek Płatek (NMC Powen).
       PIŁKA NOŻNA: Adam Nawałka (Górnik), Andrzej Orzeszek (Górnik ME), Marek Piotrowicz (Górnik II), Mariusz Pańpuch (Gwarek), Zygmunt Drapacz (Walka), Jan Frączek (Gazobudowa), Dariusz Piskor (MKS Zaborze).
    SIATKÓWKA: Krzysztof Król (UKS Spartakus).
    TENIS: Grzegorz Bogus (Sport-Med).

Nagrody dla głosujących - losowanie co tydzień
 
      
Dla głosujących Czytelników jak co roku przygotowaliśmy nagrody, które będziemy sukcesywnie – co tydzień – losować. Do wygrania są: sprzęt agd, sprzęt sportowy, bony towarowe, kosmetyki... Sponsorami nagród są m.in. Decathlon Gliwice i Jumed.
     Pierwszą nagrodę – radiobudzik Grundig – rozlosujemy wśród osób, których wypełnione kupony dotrą do naszej redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) najpóźniej 29 grudnia (godz. 12).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [858]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Carbo Gliwice MKS Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
2014-11-15, 13:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Carbo Gliwice 2:2 MKS Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów 9:0 MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze 2:1 Gwiazda Chudów
Orły Bojszów 0:2 Zryw Radonia
Drama Kamieniec 5:1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 4:3 Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze 1:0 Naprzód Żernica
Jedność 32 II Przyszowice 0:1 Młodość Rudno

Najnowsza galeria

Zrywa Radonia - MKS Zaborze
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
MKS Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice - Ruch Kozłów
Naprzód Żernica - Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś - Orły Bojszów
Zryw Radonia - Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów - MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno - Walka Zabrze